Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Cyrk w biżuterii | Polski Jubiler


Cyrk w biżuterii

15. edycja Konkursu Biżuterii Artystycznej Prezentacje zostanie rozstrzygnięty podczas targów Złoto Srebro Czas. Jak uczestnicy poradzili sobie z interpretacją tematu „Cyrk”? Dowiemy się już 1 października w Warszawie, jednak już dziś wiemy, że jury było surowe.

Ze zgłoszonych do konkursu 33. prac, do wystawy zakwalifikowanych zostało jedynie 16. Nie znamy zwycięzcy, ale poznaliśmy listę autorów prac zakwalifikowanych do wystawy: Andrzej Sadczuk, Joanna Mach, Agnieszka Działo- Jabłońska, Andrzej Jacyszyn, Katarzyna Krasuska, Danka Czapnik, Agata Bieńkowska, Zofia i Witold Kozubscy, Sonia Tymińska, Krzysztof Gińko, Błażej Prokopiuk, Sława Tchórzewska, Marta Rudnicka, Małgorzata Pabel, Beata Ciesielska, Jolanta Kupniewska.