Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Spotkanie handlowe Jubinale Christmas | Polski JubilerSpotkanie handlowe Jubinale Christmas

Organizator Letnich Targów Biżuterii i Zegarków Jubinale zdecydował się stworzyć zupełnie nowe wydarzenie – spotkanie handlowe Jubinale Christmas. Spotkanie zorganizowane zostanie na terenach targowych Expo Kraków, przy ulicy Galicyjskiej 9 w Krakowie, w dniach 28-29.10.2015.

Będzie to dwudniowe spotkanie adresowane wyłącznie do branży jubilerskiej (B2B), w którym wezmą udział producenci oraz importerzy oferujący kupcom branżowym możliwość uzupełnienia asortymentu w ich sklepach przed świąteczną gorączką zakupów. Pozwoli również na podtrzymanie relacji oraz zawarcie nowych kontaktów i przyjęcie zamówień jeszcze w tym roku. Spotkanie Jubinale Christmas będzie zatem świetnym uzupełnieniem letnich targów Jubinale. Formuła spotkania zapewni firmom biorącym w nim udział oszczędność czasu i nakładów finansowych na dotarcie z ofertą świąteczną do stałych i nowych odbiorców. Stworzy możliwość spotkania swoich partnerów biznesowych w jednym miejscu i czasie. Letnie Targi Biżuterii i Zegarków Jubinale organizowane są przez PB Group od 8 lat. Na przestrzeni tych lat targi stały się silną, międzynarodową imprezą branżową odwiedzaną przez gości z różnych zakątków świata. Od jakiegoś czasu organizator spotykał się z licznymi zapytaniami ze strony uczestników targów o możliwość zorganizowania dodatkowej imprezy w sezonie przedświątecznym.