Inteligentny pierścionek

Po smartwatchach przyszedł czas na smart ringi, czyli inteligentne pierścionki, które poza walorami estetycznymi pełnią także funkcje użyteczne, są jednocześnie biżuterią, telefonami a także osobistymi lekarzami.

pws-2015-08a-70

Zainteresowanie inteligentnymi zegarkami nie jest w Polsce spektakularne, trudno przewidzieć, czy taki sam los spotka pierścionki. Smart ring pełni bowiem podobne funkcje jak inteligentny zegarek.

Połączeni pierścionkiem ze światem

Polacy nieśmiało podchodzą do zakupów gadżetów. Niemal każdy posiada smartfona, jednak nie wielu zdecydowało się na zakup inteligentnego zegarka. Podobny los może spotkać pierścionki, które bez trudu będzie można łączyć z telefonem za pomocą Bluetooth. Pierścionki wytrzymują na jednym ładowaniu około doby, można je jednak ładować bezprzewodowo. Na małym ekraniku, przypominającym kamień szlachetny, wyświetlane są informacje o połączeniach, wiadomości tekstowe, tweety. Używając pierścionka można odrzucić połączenie. Inteligentny pierścionek posiada także funkcję mającą zapobiec zgubieniu telefonu – w momencie, gdy właściciel znajduje się w odległości większej niż 30 metrów od telefonu, pierścionek wydaje dźwię [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Marta Andrzejczak