Moda na znak firmowy

Rynek biżuterii nazywanej powszechnie modową uległ ujednoliceniu. Niemal w każdym butiku z tym rodzajem biżuterii możemy znaleźć identyczne komplety ozdób. Moda wymusza na twórcach dostosowanie się do wymagań klientów i przygotowanie oferty, która spotka się z zainteresowaniem.

pws-2015-08a-68

Biżuterię modową sprzedaje w dużej mierze marka. Logo firmy umieszczone na ozdobie sprawia, że jest ona pożądana przez Polaków.

Sezonowość kolekcji

Kolekcje biżuterii modowej zmieniają się z sezonu na sezon. W butikach biżuteryjnych na terenie całej Europy możemy znaleźć te same kolekcje biżuterii modowej. Wraz z pojawieniem się nowego trendu w modzie odzieżowej, pojawiają się ozdoby pełniące funkcję sezonowego must have. Klienci chętnie decydują się na ich zakup, gdyż jest to stosunkowo tani sposób, aby dostosować swoją garderobę do panujących w danym sezonie tendencji. Ozdoby stają się dodatkiem modowym i zaczynają w ten sposób funkcjonować. – Kolekcje biżuterii pojawiające się na polskim rynku jubilerskim są tymi samymi kolekcjami, które wprowadzane są do salonów odzieżowych w całej Europie – mówi Wiktor Porzęcicki, eksporter biżuterii. – Unifikacja biżuterii stała się faktem – dodaje. Firmy odzieżowe zdominowały rynek biżuterii, to one narzucają trendy panujące na rynku jubilerskim. Podkreślenia wymaga fakt, że biżuteria oferowana jako dodatek do odzieży, wykonana jest z niskiej jakości materia [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Karol Kulej