Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Projektowanie 3D w Częstochowie | Polski Jubiler


Projektowanie 3D w Częstochowie

16 i 17 września w siedzibie firmy PAT odbędzie się seminarium dotyczące technologii rapid prototyping. Na seminarium zostaną zaprezentowane pełne możliwości jakie niesie za sobą technologia szybkiego prototypowania.

Każdy z uczestników będzie mógł szczegółowo zapoznać się z każdym etapem od początkowego projektu w najnowszej wersji programu 3Design V9, aż po ciekawostki związane z odlewem projektu w piecu niemieckiej marki Indutherm. Uczestnicy dowiedzś się z jakich materiałów korzystać i w jaki sposób uzyskać najlepszej jakości rezultaty dla odlewów z żywic światłoutwardzalnych. Seminarium to niepowtarzalna okazja zapoznania się z najnowszymi technologiami w branży jubilerskiej, które już w tej chwili stają się innowacją wartą uwagi i rozważenia w naszym biznesie. Więcej informacji można znaleźć pod tym adresem. http://nowa.e-pat.pl/info/index/pageId/17/preview/1.