Koperta w kształcie czaszki

Projektanci nawet najbardziej luksusowych szwajcarskich marek zegarkowych prześcigają się w tworzeniu designerskich czasomierzy. Liczy się bowiem nie tylko doskonały mechanizm, ale przede wszystkim wzornictwo.

pws-2015-06e-42

Marki zegarmistrzowskie sprzedają swoje produk t y w wizualnie atrakcyjnych opakowaniach, które wpisują się w najnowsze trendy mody. Klienci bowiem poszukują zegarków, które nie tylko będą świadczyły o ich statusie społecznym, ale także takich, które będą podkreślały indywidualne cechy ich posiadacza.

Zegarki z pazurem

Na zegarmistrzowskim rynku pojawiły się czasomierze o bardzo wyrazistym wzornictwie. Projektantom zależy, aby produkty ich marek wyglądały nowocześnie i stylowo. Dlatego też projektują zegarki o nowoczesnym wyglądzie wpisującym się w trendy mody. To co popularne w branży jubilerskiej oraz odzieżowej musi znaleźć swoje odzwierciedlenie w kolekcjach marek zegarmistrzowskich. Stąd też duże zainteresowanie zegarkami, które rzucają się w oczy. Złoto, kamienie szlachetne i błyszczące bransolety znalazły się w tym sezonie na topie. Projektanci decydują się na tworzenie zegarków z kolorowego złota, głownie różowego, oraz umieszczania w nim diamentów, bądź kryształów Swarovskiego i to bynajmniej nie w kolekcjach przeznaczonych dla kobiet. Zegarki muszą być takż [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Mikołaj Baranowski