Wybierz najlepszą drukarkę

Prawdziwą sensacją na polskim rynku jubilerskim są drukarki 3D. Producenci biżuterii, złotnicy, a przede wszystkim projektanci są żywo zainteresowani kupnem nowoczesnych narzędzi, które usprawnią ich pracę oraz sprawią, że ich projekty będą nowocześniejsze.

pws-2015-06e-20

pws-2015-06e-21

Na polskim rynku maszyn i narzędzi jubilerskich pojawia się coraz więcej urządzeń, które stworzone zostały z myślą o rynku jubilerskim. Można powiedzieć, że fala zainteresowania produktami dedykowanymi branży jubilerskiej rośnie. I, jak podkreślają specjaliści, drukarki 3D mogą zrewolucjonizować rynek jubilerski, nie tylko w Polsce, ale na całym świecie.

Drukarka dla projektanta

Najchętniej na zakup drukarki 3D decydują się młodzi projektanci biżuterii, którzy wychowani w środowisku cyfrowym, nie boją się zaryzykować. Chcą bowiem tworzyć biżuterię wyróżniającą się na rynku biżuteryjnym, zależy im na stworzeniu rozpoznawalnej marki. Dlatego też chętnie eksperymentują. Jednak fachowcy od kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu lat związani z branżą jubilerską, również coraz chętniej sięgają po nowoczesne rozwiązania technologiczne, które znacznie usprawniają proces technologiczny. Decydując się na zakup drukarki 3D należy jednak bardzo dokładnie przyjrzeć się ofercie sprzedających je firm. – Wybierając drukarkę należy zwrócić szczególną uwagę na materiały, w których drukuje drukarka i jak zachowują się one w procesie produkcji prototypów (odlewanie, tworzenie form gumowych) mówi Michał Dorczyński z P.A.T. Bugała. – Ważna jest także jakość wykonywanych wydruków, koszt samego urządzenia i materiałów eksploatacyjnych oraz wsparcie techniczne – dodaje.

pws-2015-06e-23

pws-2015-06e-24

Jak zauważają specjaliści należy przede wszystkim zwracać uwagę na jakość urządzenia i koszty związan [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Karol Kulej, FOT: Materiały Prasowe ZMorph, Promo