Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Debiut na polskim rynku | Polski Jubiler


Debiut na polskim rynku

Włoska marka Pomellato, która debiutuje właśnie na polskim rynku, wprowadziła na kolekcję biżuterii inspirowaną piaskiem – Sabbia.

pws-2015-06e-10

Biżuteria Sabbia to kombinacja złota oraz białych, czarnych i brązowych diamentów o wyjątkowo nieregularnym kształcie, co nieodzownie kojarzy się z atolami na oceanach. Połączenie małych i dużych diamentów w opalonym złocie powoduje ponadto, że biżuteria ta lśni wyjątkowo barwną i ciepłą aurą, która przypomina piasek na najpiękniejszych, słonecznych plażach. Stąd też wzięła się i nazwa kolekcji, bowiem Sabbia to z włoskiego właśnie piasek. Subtelna i szlachetna biżuteria Sabbia od Pomellato dostępna jest w salonie Noble Place.