Targi Złoto Srebro Czas po raz kolejny zyskały uznanie Ministra Gospodarki

Kontynuując współpracę trwającą od 2001 roku, Minister objął patronatem także 16. edycję naszej imprezy. Dziękujemy za ponowne obdarzenie nas zaufaniem.

Z przyjemnością informujemy również o rozszerzeniu współpracy z Ogólnopolskim Cechem Rzemieślników Artystów, który dołączył do grona patronów targów Złoto Srebro Czas. Kluczowym elementem tegorocznych działań stanie się ustanowienie nowej nagrody branżowej. Dzięki pozyskanym przez nas sponsorom będzie to nie tylko honorowe wyróżnienie, ale też element większego promocyjnego i materialnego wsparcia dla najlepszych twórców-laureatów. Regulamin nagrody znajdziecie Państwo wkrótce na stronach internetowych targów Złoto Srebro Czas oraz Ogólnopolskim Cechem Rzemieślników Artystów

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo specjalną ofertę hotelową dla wystawców i gości Targów, przygotowaną wraz z hotelami partnerskimi. W najbliższym czasie przedstawimy także propozycje nośników reklamowych znajdujących się na terenie hali MT Polska, które będą mogli Państwo wynająć na czas trwania Targów.

Przypominamy, że w tym roku targi Złoto Srebro Czas odbędą się w dniach 1-3 października w nowej lokalizacji – Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56C w Warszawie.