Personalizacja opakowań

Moda na personalizację wkroczyła nawet na rynek opakowań. Klienci mogą zamawiać zaprojektowane przez siebie opakowania na biżuterię. Z oferty korzystają głównie narzeczeni, którzy ofiarowują swojej wybrance pierścionek w oryginalnym opakowaniu.

pws-2015-01c-45

Naprzeciw oczekiwaniom klientów wychodzą już nie tylko producenci opakowań, ale także projektanci i twórcy, którzy tworzą pudełka na biżuterię pod konkretne zamówienie klientów. Swoista moda staje się szansą na zdobycie nowych klientów przez właścicieli salonów jubilerskich i galerii z biżuterią autorską.

Zamówienia indywidualne

Polacy coraz częściej korzystają z możliwości tworzenia biżuterii pod okiem specjalistów. Teraz przyszła pora na projektowanie opakowań na wyjątkową biżuterię przez jej użytkowników. Jak podkreślają specjaliści, klienci chcą czuć się wyjątkowo i otaczać rzeczami stworzonymi specjalnie dla nich. Dlatego decydują się na samodzielne stworzenie pudełka na pierścionek zaręczynowy czy obrączki, które wzornictwem będzie nawiązywało do upodobań narzeczonych, opowiadało ich historię. Klienci poszukują spersonalizowanych opakowań głównie za pośrednictwem internetu. Firmy zajmujące się produkcją opakowań pod zamówienie klientów najczęściej dysponują aplikacją, która umożliwia, dzięki wykorzystaniu gotowych wzorów, stworzenie własnego pudełka na biżuterię. Klienci wybierają rodzaj mat [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Karol Kulej