Zaobrączkowani z klasą

Właściciele salonów jubilerskich podkreślają, że stopniowo acz zauważalnie zmieniają się oczekiwania Polaków dotyczące obrączek ślubnych. Jeszcze do niedawna niemal wszyscy klienci decydowali się na zakup biżuterii, która będzie pasowała do pierścionka zaręczynowego, teraz moda powoli się zmienia i znacznie częściej wybierane są obrączki kontrastujące z pierścionkiem.

pws-2015-01c-39

Obrączki postrzegane były jako subtelna, symboliczna biżuteria, która nie powinna wzbudzać kontrowersji, natomiast obecnie coraz chętniej wybierane są kosztowności niekonwencjonalne.

Obrączka z kamieniem szlachetnym

Klienci salonów jubilerskich decydujący się na pewnego rodzaju ekstrawagancje wybierają obrączki inkrustowane kamieniami szlachetnymi. – Zazwyczaj wybierają modele obrączek, w których damska wzbogacona została o kamień szlachetny, najczęściej maleńki brylancik – mówi Paweł Kryszkowski, właściciel salonu jubilerskiego ArtisGold. – Podkreślenia wymaga fakt, że po obrączki z kamieniami szlachetnymi sięgają także mężczyźni – dodaje. Polacy chcą się wyróżniać i sięgają po mniej tradycyjne modele. W polskich salonach jubilerskich pojaw [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl