Polki i ich brylantowe pierścionki

Wciąż najchętniej wybieranymi w polskich salonach jubilerskich pierścionkami zaręczynowymi są pierścionki z brylantami. Jak podkreślają właściciele salonów, klienci przeznaczają na ich zakup średnio dwa tysiące złotych. Warto jednak zauważyć, że w ostatnim czasie znacznie wzrosło zainteresowanie klientów pierścionkami autorskimi, które wyróżniają się swoim wzornictwem.

pws-2015-01c-38

Systematycznie rośnie także zainteresowanie pierścionkami zaręczynowymi z kolorowymi kamieniami szlachetnymi. Specjaliści zauważają, że moda na personalizację biżuterii odciska swoje piętno także na rynku pierścionków zaręczynowych.

Kolorowe kamienie

Obserwując polski rynek jubilerski można zauważyć tendencję łączenia wzornictwa klasycznego z nowoczesnym. Producenci wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wprowadzają do swoich kolekcji pierścionki zaręczynowe, w których brylanty łączone są z kolorowymi kamieniami szlachetnymi. – Klienci decydują się na wybór pierścionka z kilkoma kamieniami szlachetnymi – mówi Bogdan Wyżykiwiecz, właściciel salonu Jubiler. – Jednak w centrum znajduje się diament – dodaje. Przyjęło się uważać, [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Karol Kulej