Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Sztuka współczesna w literaturze | Polski Jubiler


Sztuka współczesna w literaturze

Na rynku pojawiła się monografia twórczości Antona Cepki, artysty urodzonego w dawnej Czechosłowacji a obecnie mieszkającego na Słowacji.

pws-2015-01c-25

Publikacja dokumentuje zmiany nie tylko w twórczości Cepki, ale także wskazuje na zmiany dokonujące się w świecie biżuterii współczesnej. Czytelnik ma możliwość poznania 400 obiektów biżuteryjnych i rzeźb powstałych w latach 1963-2005. Anton Cepka uważany jest za nestora czeskich i słowackich projektantów biżuterii. Dzięki publikacji czytelnik ma szansę na podziwianie biżuterii kinetycznej, której prekursorem był Cepka. Niestety publikacja dostępna jest jedynie w języku angielskim.