Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Nowa lokalizacja targów Złoto Srebro Czas 2015 | Polski Jubiler


Nowa lokalizacja targów Złoto Srebro Czas 2015

Po 13 latach nadszedł czas na zmianę lokalizacji targów Złoto Srebro Czas – w tym roku po raz pierwszy spotkamy się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

Decyzja ta jest podyktowana przede wszystkim koniecznością zapewnienia imprezie możliwości rozwoju poprzez poszerzenie powierzchni wystawienniczej. Chcemy ją zapewnić zarówno nowym firmom, które trafiają na listę oczekujących, jak i naszym wystawcom zgłaszającym potrzebę poszerzenia dotychczasowego metrażu stoiska.

W EXPO XXI, w którym mieliśmy przyjemność gościć od 2002 roku, możliwości rozwoju okazały się niewystarczające w interesującej nas, dłuższej perspektywie czasowej.

W Centrum MT Polska, jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce, mamy do dyspozycji jedną (!) nowoczesną halę wystawienniczą o powierzchni 10 tys. m2 wraz z liczącym 4 tys. m2 terenem zewnętrznym i 1200 m2 powierzchni konferencyjno-biurowej oraz restauracją i parkingami.