Ozdobiony mężczyzna

Współczesna biżuteria przeznaczona dla mężczyzn stała się ozdobą uniwersalną. Jej producenci przełamują stereotyp dotyczący męskich kosztowności i sprowadzają swoje kolekcje biżuterii niemal do wspólnego mianownika oferując biżuterię, która równie dobrze może być noszona przez kobiety. Obok tego nurtu rozwija się nurt biżuterii retro, czyli nowoczesnych ozdób inspirowanych przeszłością.

pj-2014-06-19

Kolekcje męskiej biżuterii cieszą się coraz większym zainteresowaniem kupujących, co sprawia, że na ich wprowadzenie decyduje się coraz większa liczba producentów.

Biżuteria towarem dla wszystkich

Męska biżuteria jeszcze do niedawna utożsamiana była z klasyczną obrączką czy zegarkiem. Każda inna ozdoba męskiego stroju traktowana była najczęściej jako wyrażenie znaku sprzeciwu wobec panującej mody albo po prostu brak gustu. Jednak zmiany dokonujące się w mentalności Polaków sprawiły, że mężczyźni zaczęli zwracać uwagę na biżuteryjne kolekcje. Wielki wpływ na ten stan rzeczy mają trendy modowe, w których elegancki, nowoczesny mężczyzna uzupełnia swój wizerunek modnymi ozdobami. Najważniejsze firmy jubilerskie, nadążając za potrzebami rynku, wzbogacają swoje kolekcje o kolejne męskie dodatki. Pamiętając przy tym, że mężczyzna nowoczesny to mężczyzna dbający o siebie i swój image. Jak podkreślają przedstawiciele branży, biżuteria mę [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Karol Kulej