Kosztowności za grosze

Biżuteria modowa jest najlepiej sprzedającym się rodzajem ozdób w polskich sklepach. Kupują ją niemal wszyscy – od najbogatszych do najuboższych Polaków. Przeznaczona jest dla mężczyzn, kobiet i dzieci, a także psów czy jako ozdoba telefonów komórkowych.

pj-2014-06-18

Ozdoby fashion można także kupić wszędzie, od bazarów, sklepów odzieżowych, kosmetycznych, aż po sklepy spożywcze. Ich cechą charakterystyczną jest doskonałe dostosowanie do tendencji panujących na rynku mody oraz tani materiał, z jakiego zostały wykonane.

Miliony możliwości

Tworzywa sztuczne, z jakich tworzona jest biżuteria modowa, dają niemal nieograniczone możliwości. Można z nich wykonać każdy wzór biżuterii, począwszy od masywnego naszyjnika z kamieniami szlachetnymi, a na delikatnym wisiorku skończywszy. Dostępność, łatwość wykonania, a może przede wszystkim cena sprawiają, że coraz więcej podmiotów gospodarczych decyduje się na wprowadzenie na rynek swoich kolekcji biżuterii modowej. Ozdoby te produkowane są w Azji, a do Polski importowane i sprzedawane. Ogólnodostępność sprawia, że posiadają je niemal wsz [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Wiktoria Wilk