Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Hiszpańska marka jubilerska w Polsce | Polski Jubiler


Hiszpańska marka jubilerska w Polsce

Na polskim rynku jubilerskim pojawiła się nowa marka jubilerska Majorica. Firma powstała w 1890 roku w Barcelonie. W sklepach firmowych Majorica można kupić przede wszystkim perłową biżuterię, wykonaną zgodnie z najnowszym wzornictwem.

Firma zatrudnia ponad 300 pracowników. Produkcja sprzedawanej biżuterii odbywa się na Majorce, gdzie jubilerzy wdrażają do produkcji projekty. Biżuteria firmy Majorica charakteryzuję się wysoką jakością. A ponadstudwudziestoletnia tradycja sprawia, że oferuje swoim klientom ponadczasowe kolekcje biżuterii. Majorica zapewnia dziesięcioletnią gwarancję na wszystkie oferowane w salonach perły.