Meblowe szaleństwo

Na polskim rynku istnieje wiele sklepów meblowych, które oferują kompleksowe wyposażenie sklepów jubilerskich. Można w nich znaleźć wszystko, od szklanych gablot, po jubilerskie palety. Jednak aby odpowiednio wyposażyć sklep, nie wystarczy zamówić meble, trzeba także wiedzieć, które z nich będą dla nas najlepsze


pj_2009_03-37.jpg

Zanim przystąpimy do zamawiania mebli do sklepu jubilerskiego, musimy poznać ofertę sklepów z wyposażeniem, aby zastanowić się, czego potrzebujemy w naszym punkcie, a co jest zbędne.


Odpowiedni stół

Tak jak najważniejszym meblem w domu jest stół, przy którym spotykają się domownicy, tak w sklepie najważniejszą rzeczą jest lada, która wyznacza miejsce spotkania pomiędzy sprzedawcą a kupującym. Najczęściej właściciele sklepów jubilerskich decydują się na wybór mebli, wśród których znajdują się przeszklone lady, aby potencjalny kupujący mógł bez pomocy sprzedawcy zapoznać się z asortymentem. Meble uwieńczone kuloodporną gablotą oddzielają sprzedawcę od nabywcy, a jednocześnie powodują, że obie zainteresowane strony mają ze sobą stały kontakt. Nie wolno zapominać, że lada jest najważniejszym miejscem w całym sklepie, dlatego nie można pozwolić, by była ona nieestetyczna. Badania przeprowadzone przez specjalistów od merchandisingu pokazują, że klienci poruszając się po sklepie, starają się zawsze mieć ladę sprzedażową w zasięgu swojego wzroku.


Szklane regały

[...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Karol Kulej