Biżuteryjne czasomierze

W salonach jubilerskich pojawia się coraz więcej osób chcących kupić zegarek wykonany z metali szlachetnych. Nie liczy się dla nich marka producenta, ale ilość kruszcu i estetyka czasomierza.

pj-2014-05-24

Biżuteryjne zegarki wykonywane są przez artystów złotników, co oznacza, że k l i e n c i mogą poszczycić się p o s i a d a niem niepowtarzalnego, drogocennego przedmiotu. Jak podkreślają specjaliści, zegarki wykonane z metali szlachetnych są także doskonałą lokatą kapitału.

Logo to nie wszystko

Sprzedaż zegarków sygnowana logo znanych szwajcarskich marek, które cieszą się sporym zainteresowaniem klientów, nie odbiega znacznie od sprzedaży czasomierzy biżuteryjnych. Przedmioty wykonane ze srebra i złota mają rzeszę swoich zwolenników, którzy wyżej stawiają walory estetyczne kupowanego zegarka niż jego logo. – Polacy dokonujący zakupów w salonach zegarmistrzowskich chcą posiadać oryginalne i drogocenne zegarki, które poza wskazywaniem czasu wyznaczałyby ich status społeczny – mówi Michał Zomewik, jubiler. Po okresie fascynacji zachodnimi markami zegarmistrzowskimi przyszedł czas na powrót do klasyki. Polacy przestali ślepo podążać za trendami i starają się wypracować swój własny styl. – Wysokiej jakości markowe zegarki, najczęściej wykonane z drogocennych metali, są niezwykle kosztowne, co powoduje, że niewiele osób może pozwolić sobie na ich zakup – mówi Michał Zomewik. – Cena zegark [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl