Niedoceniony sprzedawca

Ekspozytory na biżuterię są jednym z najważniejszych elementów w salonie jubilerskim. To na nich prezentowana jest klientowi biżuteria i to one umożliwiają wydobycie wszystkich walorów prezentowanych kosztowności.

pj-2014-05-14

Należy pamiętać, że umiejętność odpowiedniego wyeksponowania biżuterii jest podstawowym elementem, który umożliwia właścicielom salonów jubilerskich sprzedaż biżuterii.

pj-2014-05-15

Eleganckie i luksusowe

– Podstawową zasadą, jaka obowiązuje w przypadku prezentowania biżuterii klientowi, jest odpowiednia jej ekspozycja – mówi Krzysztof Błowiak, właściciel salonu Jaspis. – Kosztowności muszą błyszczeć – dodaje. Ukazywanie klientowi olbrzymiej ilości biżuterii sprawia wrażenie chaosu. – Klient musi mieć możliwość zapoznania się z ofertą, ale jednocześnie nie może zostać przez nią zdominowany – mówi Krzysztof Błowiak. – Biżuteria musi być prezentowana klientowi „samodzielnie”, a nie w towarzystwie innych kolekcji – dodaje. Jak podkreślają specjali [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl