Hurtownie złota

Oferta hurtowni złota dostosowana jest do oczekiwań właścicieli salonów jubilerskich. Skoro wybierają oni przede wszystkim biżuterię lekką i tanią, hurtownie ją właśnie oferują. Hurtownicy w swoim asortymencie posiadają najchętniej kupowane przez klientów detalicznych wzory biżuterii – pierścionki z brylantami, obrączki z białego złota, bransoletki, przywieszki i dewocjonalia.

pj-2014-04-23

W asortymencie hurtowni znajduje się przede wszystkim tradycyjna złota biżuteria. Można znaleźć w nich kosztowności z różowego czy czerwonego złota, jednak obecnie nie cieszą się one dużym zainteresowaniem klientów. Dość popularna w ostatnim czasie stała się natomiast nowoczesna biżuteria wykonana z ceramiki połączonej ze złotem.

Popularne zakupy

– Klienci decydują się na zakup szczególnie pierścionków i obrączek z białego złota – mówi Bolesław Mikliński, złotnik. – Nieodłącznym elementem tego rodzaju biżuterii są też kamienie szlachetne, szczególnie brylanciki – dodaje. Klienci hurtowni kupują biżuterię, którą uda im się szybko sprzedać, czyli biżuterię najtańszą. Tak więc najlepiej sprzedającymi się modelami pierścionków są te, których cena w hurtowni wynosi nie więcej niż 600 złotych. – W salonie dobrze sprzedają się pierścionki z brylantami, których ceny rozpoczynają się od 500 złotych – mówi Bolesław Mikliński. – W związku z tym najlepiej rozbudowaną strefą w hurtowniach są tanie pierścionki zaręczynowe. Można powiedzieć, że im tańsze tym lepsze – dodaje. W hurtowniach złota najlepiej sprzedają się pierś [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Wiktoria Wilk