Srebro nadal w modzie

Właściciele salonów jubilerskich decydując się na zamówienie srebrnej biżuterii mają olbrzymie możliwości. Mogą kupić biżuterię pochodzącą od polskich producentów, importowaną z Włoch, Turcji i Tunezji, ale także biżuterię z Chin czy Rosji. Oferta na rynku srebrnej biżuterii jest zróżnicowana, każdy można znaleźć w niej coś dla siebie.

pj-2014-04-22

Dokonując wyboru srebrnej biżuterii należy ją dokładnie obejrzeć i zbadać, aby zaproponować klientowi wartościowy przedmiot. Należy pamiętać, że Polacy stają się coraz bardziej wymagający i zależy im na pełnowartościowej, modnej biżuterii.

Biżuteria z importu

W hurtowniach ze srebrną biżuterią gros produktów pochodzi z importu. Właściciele hurtowni zazwyczaj pozyskują swój asortyment podczas międzynarodowych targów jubilerskich, gdzie nawiązują intratne kontrakty handlowe. W związku z powyższym dysponują biżuterią wykonaną zgodnie z najmodniejszym wzornictwem i wykonaną nowoczesnymi technologiami. – Modele biżuterii, które docierają do Polski, są modelami najczęściej kupowanymi przez klientów na całym świecie – mówi Monika Wasilewska, importer biżuterii ArsExpo.

– Jeśli podobają się kobietom w Azji, Europie i Ameryce, to będą noszone także przez Polki – dodaje. Nie można zapominać, że moda ma charakter międzynarodowy, nie uznaje granic, co oznacza, że Polacy wybierają ozdoby promowane na całym świecie. – Modne dodatki docierają do nas niemal w tym samym czasie co na całym świecie, wszystko za sprawą smartfonów i internetu, ludzie obserwują się [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl