Biżuteria na wakacje

Miesiące wakacyjne są doskonałym czasem na sprzedaż biżuterii. Znudzeni plażą turyści poszukujący pamiątki z wyjazdu bardzo chętnie korzystają z oferty sklepów z biżuterią. W każdym polskim wakacyjnym kurorcie biżuteria sprzedaje się bardzo dobrze. Jednym z najlepiej sprzedających się rodzajów biżuterii jest ta z bursztynem, której wzornictwo przyciąga nowych klientów.

Bursztynowa biżuteria jest towarem, który w czasie urlopu znajduje wielu nowych nabywców. Podobnym zainteresowaniem cie- szy się biżuteria z krzemieniem pasiastym, węglem, a ostatnio także modowa.

pj-2014-04-19

Kolekcje z pazurem

W czasie wakacji wielu właścicieli salonów jubilerskich decyduje się na sprzedaż biżuterii poza swoimi sklepami, wynajmując lokale bądź stoiska z polskich kurortach. – Kolekcje biżuterii w tradycyjnym sklepie i te, które oferuję w podczas wakacji, znacznie różnią się między sobą – mówi Marian Pociesznik, producent biżuterii srebrnej. – „Na letnisku” najlepiej sprzedaje się biżuteria tzw. modowa, czyli wykonana z materiałów nieszlachetnych oraz srebrna biżuteria z bursztynem, podczas gdy w tradycyjnym sklepie sprzedaję najwięcej obrączek i pierścionków zaręczynowych – dodaje. Jak podkreślają sprzedawcy biżuterii, klienci szukają nie tylko ozdoby, którą mogliby nosić, ale także pamiątki z wakacji. Wobec powyższego szukają przedmiotów, które są charakterystyczne dla danych regionów, w przypadku biżuterii jest to z całą pewnością bursztyn nad morzem, krzemień pasiasty w górach, węgiel na Śl [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Karol Kulej