Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

YES wprowadza zegarki Doxa | Polski JubilerYES wprowadza zegarki Doxa

YES wzbogacił ofertę zegarków o szwajcarską markę Doxa. Istniejąca od ponad 120 lat marka znana jest wśród koneserów sztuki zegarmistrzowskiej z precyzji wykonania i minimalistycznego wzornictwa swoich modeli.

pj-2014-04-05

DOXA to sięgająca tradycją 1889 roku szwajcarska firma zegarkowa stosująca innowacyjne rozwiązania i najwyższej jakości mechanizmy, za którą kryje się ogromne doświadczenie i bezcenna wiedza na temat tajników tworzenia zegarków. W świecie zegarków marka Doxa jest synonimem klasycznej, stonowanej elegancji. Wszystkie jej kolekcje charakteryzuje wyjątkowa dbałość przy wyborze oraz kompozycji materiałów. Zegarki te wyróżnia odważna oszczędność formy.