Gadżetomania biżuteryjna

Młodzi ludzie nie wyobrażają sobie życia bez smartfonu. Jest on dla nich podstawowym narzędziem, bez którego nie ruszają się z domów. W smartfonie mają swój zamknięty świat. Nie dziwi zatem fakt, że dbają o niego niemal jak o członka swojej rodziny. Za sprawą tej fascynacji na rynku jubilerskim pojawia się coraz więcej ozdób biżuteryjnych, pozwalających na zabezpieczenie smartfonu, ale także na upiększenie go, nadanie mu stylu.

pj-2014-03-16

Ozdoby na elektroniczne gadżety coraz częściej pojawiają się w salonach jubilerskich. Za ich projektowanie wzięli się czołowi projektanci biżuterii. Podkreślenia wymaga fakt, że wykonywane są one z najlepszych materiałów jubilerskich – złota, diamentów czy nawet platyny.

Smartfon świadczy o tobie

Bezustanna walka o klienta w polskich salonach jubilerskich sprawia, że sprzedawcy, twórcy i importerzy złotej biżuterii starają się zaskakiwać klientów oryginalnymi kole [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl