Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Spotkajmy się w Gdańsku | Polski Jubiler


Spotkajmy się w Gdańsku

Od 28 do 30 sierpnia w Centrum Wystawienniczo- Kongresowym AMBEREXPO odbędą się 15. Międzynarodowe Targi Bursztynu AMBERMART.

Zakres tematyczny targów obejmuje srebrną i złotą biżuterię z bursztynem, przedmioty dekoracyjne i upominki z bursztynu, lampy witrażowe, kamienie jubilerskie oraz sztukę użytkową. Targom towarzyszy Galeria Projektantów, zorganizowana przy współpracy Stowarzyszenia Twórców Form Złotniczych oraz wystawa przygotowana przez Muzeum Inkluzji przy Uniwersytecie Gdańskim. Udział w Targach AMBERMART zapowiedziało ponad 150 firm z Polski i Litwy – producenci i projektanci biżuterii z bursztynu bałtyckiego oraz dostawcy kolorowych kamieni jubilerskich. Ubiegłoroczną edycję targów odwiedziło ponad 3 tys. osób.