Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Kolekcja biżuterii BOUCHERON Serpent Bohème | Polski Jubiler
Kolekcja biżuterii BOUCHERON Serpent Bohème

Serpent Bohème to jedna z pierwszych kolekcji biżuterii Boucheron, którą twórca marki Frederic Boucheron stworzył z miłości i troski do swojej żony Gabrielle w 1876 r.

pj-2014-03-05

Biżuteria jest ręcznie rzeźbiona i polerowana na kształt łusek węża, co podkreśla blask pierścionków, naszyjników czy bransoletek wysadzanych drogocennymi diamentami. Biżuteria Serpent Bohème miała służyć jako swego rodzaju talizman dla Gabrielle Boucheron, chroniąc ją od wszelkich niebezpieczeństw, a zarazem symbolizować wieczną więź między kochankami. Dzięki wyjątkowej stylistyce oraz historii, jaka towarzyszy powstaniu tej biżuterii, kolekcja Serpent Bohème, stała się prawdziwą ikoną marki Boucheron. Biżuteria marki Boucheron dostępna jest w Polsce w salonach Noble Place.

pj-2014-03-06