Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Podręcznik dla złotników | Polski JubilerPodręcznik dla złotników

Na rynku można kupić – podręcznik Andrzeja Bandkowskiego „Biżuteria artystyczna – kurs wytwarzania”. Na 459 stronach autor opisał proces projektowania, obróbki metali, podjął się przybliżenia tematyki złotnictwa oraz odlewnictwa, a także wykonał dokładny opis procesów technologicznych.

pj-2014-03-04

Profesor Irena Huml rekomendując książkę stwierdziła, że „Biżuteria artystyczna – kurs wytwarzania” – jest zapewne najbardziej wszechstronnym instruktażowo opracowaniem tego typu, wśród tych, które ukazały się w języku polskim. Pozwoli ona skorzystać wielu zainteresowanym z wiedzy i doświadczenia artysty, dla którego biżuteryjna profesja stała się życiową pasją, a kreatywność współtworzyła fenomen polskiej szkoły srebra.