Skagen Denmark oferuje minimalistyczną kolekcję zegarków i biżuterii – kolekcja Wiosna 2014

Marka Skagen czerpie inspiracje z naturalnego krajobrazu Danii i życia codziennego w Skandynawii.

s1

W 2014 roku marka będzie koncentrować się na kulturze i lifestyle Danii, a jednocześnie poszerzy swój asortyment pozostając nadal w minimalistycznej estetyce i umiarkowanym zakresie cenowym. Ten rok to jubileusz marki Skagen, marka obchodzi 25-lecie i pozostaje nadal w koncepcji prostoty stylu, czystości dizajnu i estetyce duńskiego lifestyle.

Kolekcja damska KLASSIK: Prostota i funkcjonalność są kwintesencją marki Skagen. Koperty są duże, w różnych kolorach tarczy i paska zgodnie z obowiązującymi w tym sezonie trendami w modzie. Zegarki mają 2 wskazówki, różne odcienie skórzanego paska lub cienkie i wygodne w użytkowaniu bransolety typu mesh w trzech kolorach.

s2Kolekcja męska AKTIV: Inspiracją dla tej linii zegarków są w tym sezonie kolorowe sieci i kutry rybackie z wybrzeża Skagen. To zegarki dla aktywnych mężczyzn, chronografy lub nieskomplikowane modele z mechanizmem 3-wskazówkowym i datownikiem. Zegarki tej serii są wodoodporne do 50m / 5 ATM, mają tytanową ciemnoszarą lub czarną kopertę o średnicy 42 mm, silikonowe paski w trzech kolorach: czerwonym, czarnym i pomarańczowym lub tytanowe bransolety.

Nowe kolekcje Skagen Denmark SS14 są dostępne w 176 salonach w całej Polsce, adresy sklepów dostępne są na stronie internetowej dystrybutora marki w Polsce www.skagendenmark.pl/gdzie-kupic .

Biżuteria Skagen Denmark – ciekawe wzory wisiorków, zawieszek, bransoletek, kolczyków i pierścionków, pojedyncze pozycje i nietuzinkowe zestawy w tej samej stylistyce.

s3