Moda i biżuteria

Świat mody i biżuterii wzajemnie się przenikają. Nie można traktować biżuterii w oderwaniu od rynku mody. Projektanci biżuterii powoli dostosowują się do oczekiwań, jakie stawia przed nimi współczesny rynek. Zrozumieli, że musi ona być zgodna z panującymi na rynku mody tendencjami.

pj-2014-01-29

Większość klientów zainteresowana jest kupnem biżuterii pasującej do modnych w danym sezonie ubrań. Zależy im na nowoczesnym wzornictwie, które komponuje się z kolekcjami odzieżowymi. Mimo że zdarzają się klienci, którym zależy na kupnie biżuterii konkretnego twórcy, która powstaje niezależnie od modnych tendencji, to większości zależy na modnej biżuterii. Twórcy działający poza granicami naszego kraju bawią się nawet najnowszą modą i tworzą obiekty biżuteryjne, w których łączą odzież z biżuterią.

Modowy dodatek

Projektanci biżuterii coraz częściej tworzą swoje kolekcje biżuterii pod kolekcje odzieży. – Moda zmusza projektantów biżuterii do działania i tworzenia biżuterii pod konkretne kolekcje odzieżowe – mówi Paulina Krysko, stylistka. – Nie można działać w próżni, projektanci muszą tworzyć nowoczesne, wychodzące ponad stereotypy kolekcje współczesnej biżuterii – dodaje. Biżuteria musi być aktualna. Jak podkreślają specjaliści, nie może funkcjo [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Wiktoria Wilk