Indywidualnie dobrane pudełko

Opakowanie jubilerskie jest równie ważne jak wyrób jubilerski znajdujący się w środku. Klienci przywiązują olbrzymią wagę do sposobu przekazania im obrączek czy pierścionka zaręczynowego. Jednak znalezienie odpowiedniego opakowania jubilerskiego w salonach jubilerskich jest niezwykle trudne. Nie można zapominać, że Polakom zależy na oryginalności i chcą, aby ich wymarzony przedmiot prezentował się odpowiednio w wyjątkowym pudełku.

pj-2014-01-24

Właściciele salonów jubilerskich oraz galerii z biżuterią autorską powinni pamiętać, że w pudełku zamykają nie tylko zakupiony przez klienta pierścionek, ale także wyobrażenia z nim związane. Nie mogą zatem pozwolić sobie, aby opakowania jubilerskie były złej jakości. Może warto zastanowić się nad wprowadzeniem do swojej oferty opakowań jubilerskich „szytych na miarę”?

Projektowanie opakowania

– Zaręczyny są jedną z najważniejszych chwil w życiu dwojga kochających się ludzi – mówi Katarzyna Miśkowska, specjalistka ds. marketingu. – Dlatego ważny jest każdy szczegół z nimi związany – dodaje. Mężczyznom kupującym pierścionek zaręczynowy zależy nie tylko na zakupie idealnego pierścionka, ale także na tym, by jego opakowanie było oryginalne i podkreślało rangę wydarzenia. – Modne stały się ostatnio oryginalne zaręczyny – zauważa Katarzyna Miśkowska. – Mężczyzna klękający przed kobietą z pierścionkiem zaręczynowym zamkniętym w pudełku stara się zrobić jak najlepsze wrażenie i co najważniejsze zaskoczyć ukochaną – dodaje. Dlat [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Karol Kulej