Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Nowe targi na mapie Polski | Polski Jubiler


Nowe targi na mapie Polski

Polska branża jubilerska będzie miała okazję do spotkania na nowo powstałych Targach Biżuterii Tradycyjnej i Artystycznej Biżu-Time Expo, które odbędą się w dniach 12-13 kwietnia 2014 roku we Wrocławiu.

pj-2014-01-12

Biżu-Time Expo to jedyna we Wrocławiu profesjonalna impreza targowa dedykowana branżom jubilerskiej i kamieni mineralnych/ minerałów. Wydarzenie jest odpowiedzią na duże zapotrzebowanie na rynku dolnośląskim na prezentację marek, produktów i usług jubilerskich, a także okazją do wymiany doświadczeń i kontaktów biznesowych branży. Impreza będzie odbywała się równolegle z popularnymi Targami Kosmetyczno- Fryzjerskimi Dni Urody i Spa, które przyciągają liczne grono odbiorców.