Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Prezentacje w Sandomierzu | Polski Jubiler


Prezentacje w Sandomierzu

Wystawa Prezentacje 2013 to już dwudziesty siódmy pokaz współczesnej sztuki złotniczej w Galerii Otwartej. Wernisaż wystawy odbył się 18 stycznia.

pj-2014-01-06

Wystawa potrwa do 10 marca. Premiera wystawy i ogłoszenie wyników konkursu odbyły się w październiku 2013 roku podczas dorocznego spotkania w Galerii Projektantów targów Złoto Srebro Czas. Prezentacje 2013 to trzynasta edycja cyklu. Ogólnopolski Konkurs Biżuterii Artystycznej Prezentacje towarzyszy warszawskim targom Złoto Srebro Czas od 2001 roku. Stał się wydarzeniem artystycznym w złotniczym świecie, na stałe wpisanym już w kalendarz wystaw i konkursów w Polsce. Wyniki konkursu ogłaszane są corocznie w drugim dniu trwania targów.