Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Jubiler z Sandomierza zrobił biżuterię dla królowej | Polski Jubiler


Jubiler z Sandomierza zrobił biżuterię dla królowej

Sandomierski artysta i jubiler Cezary Łutowicz przygotował komplet biżuterii z krzemieniem pasiastym dla królowej belgijskiej Matyldy. Składający się z naszyjnika oraz kolczyków prezent przekaże królowej osobiście w sobotę podczas Balu Polskiego w Brukseli.

Jego prace noszą m.in. światowe gwiazdy popkultury m.in. Victoria Beckham oraz Robbie Williams, teraz do tego grona dołączy królowa belgijska Matylda. - To ukoronowanie mojej pracy nad krzemieniem pasiastym, która trwa od 42 lat. Zaszczyt i ogromne wyróżnienie - powiedział w piątek Cezary Łutowicz uważany za prekursora zastosowania krzemienia pasiastego w przemyśle jubilerskim.

Czytaj więcej