Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Biżuteria z fragmentów murów Poznania – wystawa już otwarta! | Polski JubilerBiżuteria z fragmentów murów Poznania – wystawa już otwarta!

Od 18 stycznia w Rezerwacie Archeologicznym Genius Loci na Ostrowie Tumskim można podziwiać wystawę biżuterii Anny Orskiej. Artystka znana z nietypowych projektów tym razem stworzyła 12 naszyjników, których elementami jest 1000-letnie drewno z wałów średniowiecznego grodu poznańskiego.

Na sobotni wernisaż, który otworzył wystawę "1000 lat w naszyjnikach" przybyło wielu gości. Spore zainteresowanie nie dziwi, jeśli wziąć pod uwagę, że znana poznańska projektantka tym razem w swojej biżuterii umieściła fragmenty średniowiecznych murów miejskich.

Czytaj więcej