Designerski zegarek

Twórcy zegarków prześcigają się w wymyślaniu modnych i funkcjonalnych modeli czasomierzy. Zależy im przede wszystkim na tym, aby zegarki były wciąż kupowane i nie przegrywały konkurencji ze smartforami i tabletami.

pj-2013-06-24

Czasomierze stają się powoli nowoczesnymi gadżetami, które poza podstawowymi funkcjami, czyli wskazywaniem daty i godziny, łączą się z internetem czy stają się przenośnym urządzeniem GPS. Nowoczesne zegarki są także małymi dziełami sztuki użytkowej, które zachwycają swoim wzornictwem.

 

Modny dodatek

pj-2013-06-25Rynek zegarków elektronicznych rozwija się niezwykle dynamicznie. Twórcy wykorzystują we wprowadzanych do obrotu modelach niemal wszystkie nowości techniczne. – Rozwój technologiczny w segmencie zegarków cyfrowych zauważalny jest niemal z sezonu na sezon – mówi Jan Warkowski, zegarmistrz. – Zegarki elektroniczne przypominają mobilne urządzenia, mogą łączyć się z internetem, wysyłać informacje tekstowe, niektóre mogą pełnić funkcję telefonów komórkowych – dodaje. Niedawno na rynku zeg

[...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl