Półfabrykaty przez internet

Klienci przyzwyczaili się i chętnie korzystają z możliwości zakupu srebrnych półfabrykatów i biżuterii za pośrednictwem sieci. Liczba klientów hurtowni systematycznie rośnie. Wpływ na taki stan rzeczy ma dostosowanie asortymentu do oczekiwań klientów.

pj-2013-06-21Z usług hurtowni półfabrykatów korzystają zarówno duzi producenci, jak i początkujący twórcy. Właściciele hurtowni wnikliwie badają rynek i wprowadzają do swojego asortymentu najmodniejsze wzornictwo. Takie podejście przynosi pozytywne rezultaty, a liczba klientów stale się powiększa.

 

Srebrne półfabrykaty

Właściciele hurtowni półfabrykatów jubilerskich elastycznie dostosowują się do wymagań stawianych im przez rynek. Największe zainteresowanie ich produktami wykazują małe firmy produkujące biżuterię oraz początkujący twórcy, w związku z powyższym oferta hurtowni została pod nich skonstruowana. Można znaleźć w nich najmodniejsze komponenty stworzone do „domowej” produkcji biżuterii. W związku z tym w hurtowniach można znaleźć najpopularniejsze kamienie jubilerskie, kryształy, szkło weneckie, żywicę – ale także m.in. srebrne krawatki, przekładki, szpilki, zapięcia. Słowem, niemal wszystko, co potrzebne jest do stworzenia prostych modeli biżuterii. Hurtownie nie tylko dostosowały się do potrzeb klientów, ale także wszy

[...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl