Męski punkt widzenia

Kiedyś mężczyźni nosili biżuterię przede wszystkim ze względu na potrzebę podkreślenia prestiżu. Biżuteria męska także współcześnie służy do podkreślenia pozycji społecznej. Drogie, markowe zegarki czy oprawki do okularów świadczą o statusie materialnym je noszącej osoby.

pj-2013-06-13

Jednak nie można zapominać, że współczesna męska biżuteria autorska ma przede wszystkim umożliwić zamanifestowanie poglądów, wyróżnienie się, zwrócenie uwagi na indywidualny styl. Polakom coraz częściej zależy nie tyle na ozdobieniu swojego ciała biżuterią, co na wyrażeniu siebie za jej pomocą. Naprzeciw ich oczekiwaniom wychodzą twórcy, którzy projektują typowo męską, symboliczną biżuterię.

 

Biżuteria dla samca

pj-2013-06-14Jednym z najlepszych, najbardziej wyróżniających się i szokujących na polskim rynku artystów tworzących męską biżuterię jest z całą pewnością Adam Hadryś. Artysta mieszka i pracuje w Tychach, jednak jego prace znane są w całej Polsce. I mimo że, jak sam podkreśla, jego biżuteria podoba się tylko 7 proc. ludzi, to jego prace wzbudzają wielkie zainteresowanie. Firmę założył w 1999 roku, a już w marcu 2000 roku został nagrodzony z

[...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Marta Andrzejczak