Branżowe Targi w Warszawie

Od 4 do 6 października odbyła się w Warszawie 14. edycja targów biżuterii i zegarków Złoto Srebro Czas. Swoje wyroby biżuteryjne oraz narzędzia jubilerskie, maszyny i opakowania zaprezentowało 305 wystawców z kraju i zagranicy.

pj-2013-06-09Targi dały możliwość zapoznania się z tendencjami panującymi w modzie biżuteryjnej i zegarkowej w Polsce. Odwiedzający mieli możliwość zobaczyć oraz kupić srebrną i złotą biżuterię zdobioną kamieniami szlachetnymi, biżuterię designerską oraz autorską wykonaną przez polskich artystów–złotników. Imprezie, jak co roku, towarzyszyły liczne wystawy współczesnej sztuki złotniczej.

 

Sukces w stolicy

pj-2013-06-10Warszawskie spotkanie branży zakończyło się sukcesem. Zarówno wystawcy, jak i odwiedzający byli zdania, że tegoroczne targi obfitowały w udane transakcje handlowe. Szczególnym zainteresowaniem kupujących cieszyła się bursztynowa biżuteria. Wyroby, w których eksponowany był „polski skarb”, znalazły swoich entuzjastów zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Na brak uwagi nie mogli narzekać także twórcy biżuterii autorskiej. Ich kolekcje nie tylko zachwycały odbiorców, ale także były chętnie kupowane. Odwiedzający zwracali szczególną uwagę na biżuterię unikatową, podkreślającą indywidualny styl jej twórcy. Klienci chętnie także odwiedzali stoiska z kamieniami jubilerskimi. Moda na biżuterię z mocno zaakcentowanym kamieniem sprawiła, że podczas targów bardzo dobrze sprzedawały się kamienie jubilerskie, zarówno te szlachetne, jak i ozdobne. Przybywający na targi zainteresowani byli także zakupem biżuterii złotej

[...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl