Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Święta z Timexem | Polski Jubiler
Święta z Timexem

Z okazji świąt na polskim rynku zegarmistrzowskim pojawiły się nowe modele zegarków Timex dla kobiet i dla mężczyzn. Timex zaprezentował kolekcję trzech zegarków Women's Classic Crystal inspirowanych włoskim wzornictwem w wymiarze haute couture – bogactwem stylistycznym oraz symetrią.

pj-2013-06-05

Modele charakteryzuje wysadzany kryształami podwójny pierścień okalający tarczę. W kolekcji dostępne są zegarki w srebrzystej i złocistej oprawie – zarówno w odsłonie różowego, jak i klasycznego złota. Natomiast dla mężczyzn Timex zaproponował zegarki z innowacyjną funkcją linearnego odmierzania czasu, wyeksponowaną w formie pionowej skali z indeksami.