Dobrze zaprogramowany salon

Właściciele salonów jubilerskich i galerii z biżuterią urządzając miejsce swojej pracy nie mogą pozwolić sobie na niedociągnięcia. Sprzedaż biżuterii wiąże się nie tylko z dobranym, modnym i luksusowym asortymentem, odpowiednim wystrojem wnętrza czy nowoczesnym oświetleniem witryn i gablot jubilerskich, wiele zależy także od systemu komputerowego, którym będziemy posługiwać się sprzedając biżuterię..

pj-2013-05-20

Decydując się na wybór oprogramowania należy zwrócić szczególną uwagę na produkty adresowane do branży jubilerskiej, które stworzone są po to, aby spełniać oczekiwania branży i są w pełni dostosowane do jej potrzeb.

Oprogramowanie dedykowane


Urządzając salon jubilerski bądź galerię należy zwracać szczególną uwagę na funkcjonalność każdego elementu, który w nim się znajduje. Ta sama zasada dotyczy także oprogramowania komputerowego. - Warto zainwestować w profesjonalne oprogramowanie klasy ERP (enterprise resource planning), które pomoże w kierowaniu biznesem biżuteryjnym – mówi Dagmara Łucyk, manager działu handlowego ODL - Profesjonalny system ERP umożliwia kontrolę nad takimi obszarami przedsiębiorstwa jak magazyn, sprzedaż (detaliczna i hurtowa), zarządzanie zapasami, współpraca z dostawcami, integracja z aplikacjami internetowymi (sklep www, zamówienia internetowe, serwisy aukcyjne, itp.) – dodaje. Oprogra [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Marta Andrzejczak