Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Kolorowa jesień | Polski Jubiler


Kolorowa jesień

Jesień nie musi być szara. Z takiego założenia wychodzi Timex i proponuje dwa radosne modele. Zegarki charakteryzuje prostota w odniesieniu do kształtu koperty oraz bransolety. Indywidualizmu dodaje kolor – oryginalny botwinkowy lub intensywny kobaltowy.

pj-2013-05-09

Zegarki wykonano z aluminium, dzięki czemu są lekkie i wygodne do noszenia nawet na delikatnym kobiecym nadgarstku. Modele mają mineralne szkiełko. Są także odporne na zachlapanie (wodoszczelność klasy 50m). Zegarki dostępne są w punktach sprzedaży Timeksu w całej Polsce.Timex Group jest jednym z największych w skali globalnej producentów oraz sprzedawców innowacyjnych zegarków i biżuterii. Założony w 1854 roku Timex jest częścią Timex Group – firmy, do której należy kilka marek, i która zatrudnia ponad 5 tys. osób na całym świecie. Polskie przedstawicielstwo Timex z siedzibą w Warszawie działa od 1994 roku.