Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Święto Kolekcjonerów | Polski Jubiler


Święto Kolekcjonerów

6 października w Katowickim Spodku odbywać się będzie Śląska Giełda Kolekcjonerów. Swoje kolekcje zaprezentuje na niej ponad 200 firm. Organizatorzy szacują, że imprezę odwiedzi ponad dwa tysiące pasjonatów i hobbystów.

Od piętnastu lat, rokrocznie jesienią, w Katowicach spotykają się kolekcjonerzy i hobbyści z całego kraju i zagranicy, aby zaprezentować zbiory, a także uzupełnić swoje kolekcje o nowe eksponaty. Przedmiotem spotkania będzie prezentacja, wymiana i sprzedaż nowości menniczych, a także monet kolekcjonerskich czy numizmatów. W zbiorach wystawców można będzie zobaczyć te najbardziej popularne eksponaty, jak monety, numizmaty, banknoty, odznaczenia, żetony oraz karty i znaczki pocztowe, jak również dewocjonalia, archiwalia, ekslibrisy.