Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Biżuteria z węgla – must have | Polski Jubiler


Biżuteria z węgla – must have

Biżuteria Hochglance, która powstała w Pracowni Bro.Kat prowadzonej przez projektantki biżuterii Kaję Nosal, Bognę Polańską oraz Romę Skuzy, została zakwalifikowana na wystawę must have.

pj-2013-05-08

W tym roku w pierwszym etapie plebiscytu znalazło się 350 propozycji – były wśród nich produkty nominowane przez radę ekspertów i zgłoszone bezpośrednio przez producentów. Spośród nich rada wyróżniła 66 – 52 z nich będzie można obejrzeć podczas kolejnej edycji wystawy must have. must have to plebiscyt, w którym już od trzech lat prezentowane są najciekawsze produkty pochodzące od polskich projektantów lub producentów. Przeglądu rynku i wyboru najlepszych i najbardziej wartościowych przykładów dokonuje specjalnie zaproszona Rada Ekspertów, składająca się z przedstawicieli mediów i najważniejszych w kraju ośrodków wzornictwa. must have jest nieodpłatnie nadawanym znakiem jakości, którym polskie firmy posługują się w kraju i za granicą. Powstał, aby pokazywać dobry polski design i dzięki temu promować rodzimy biznes oraz projektantów.