Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

37. Targi Biżuterii w Stambule | Polski Jubiler


37. Targi Biżuterii w Stambule

Od 3 do 6 października w Stambule odbędą się międzynarodowe targi biżuterii Istanbul Jewelry Show. Organizatorzy liczą na przyciągnięcie ponad 12 tys. zwiedzających, a swoje wyroby jubilerskie zaprezentuje im ponad 600 lokalnych i międzynarodowych wystawców.

Na targach będzie możliwość kupienia biżuterii złotej, srebrnej, antycznej, diamentów, kamieni szlachetnych, pereł, maszyn, narzędzi oraz oprogramowania do produkcji biżuterii. Turcja to jeden z największych rynków biżuterii na świecie, z rozbudowaną bazą produkcji i handlu. Kraj ten odgrywa istotną dla branży rolę pośrednika w handlu złotem i biżuterią złotą i srebrną, perłami i kamieniami szlachetnymi. W 2012 roku wartość tureckiego eksportu tej sekcji przekroczyła 1,8 mld dolarów.