Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Biżuteria dawna ma wartość inwestycyjną, ale ile na niej zarobimy zależy od konkretnego przedmiotu | Polski Jubiler
Biżuteria dawna ma wartość inwestycyjną, ale ile na niej zarobimy zależy od konkretnego przedmiotu

Idealna na zaręczyny i jako prezent, który ma przypominać o ważnych momentach w życiu. Dawna biżuteria może być inwestycją, ale trzeba ją kupować w sprawdzonych miejscach.

Ola Długołęcka, kobieta.gazeta.pl: Jakie zalety ma biżuteria z antykwariatów? Jaką przewagę ma nad współcześnie wykonanymi ozdobami?

Beata Paluch, antykwariusz, Kierownik Galerii DESA Biżuteria: - Biżuteria dawna jest unikatowa - każdy przedmiot jest niepowtarzalny, bo został ręcznie wykonany. Projekty są bardzo oryginalne, opracowywane były z największą dokładnością - mamy przez to do czynienia z ciągłością wzornictwa: wiele z dzisiejszych realizacji opiera się na dawnych projektach.

Przeczytaj cały wywiad