Misja producentów biżuterii z Hongkongu do Warszawy, 26 września

26 września od godz. 10.00 w Hotelu Marriott w Warszawie odbędą się spotkania B2B z producentami biżuterii z Hongkongu. W skład chińskiej delegacji wchodzi 9 firm o międzynarodowej renomie, m.in. firma Myer Jewlry Manufacturer Ltd zatrudniająca ponad 1000 pracowników w kilku zakładach produkcyjnych na terenie Chin, firma Continental Jewellery należąca do liderów branży na rynku chińskim (marki: Quattour oraz Kissing Diamonds), czy działająca od ponad pół wieku i współpracująca z ponad 300 projektantami Hong Kong Universal Jewellery (marka: Bijoux de la Vie). Z kolej spółka handlowa Kwong’s Art Jewellery Trading prowadzi znaną sieć sklepów pod szyldem „My Jewelry”. Na uwagę zasługuje również oryginalne wzornictwo i wysoka jakość produktów firmy Kings Mark Designer & Manufactory (marka: Gold Master).

Firmy posiadają doświadczenie w eksporcie na rynki Europy Zachodniej, USA, Bliskiego Wschodu i obecnie są zainteresowane nawiązaniem kontaktów handlowych w Polsce i Czechach. Główne produkty w ofercie kontrahentów z Hongkongu to biżuteria złota z brylantami, kamieniami szlachetnymi i półszlachetnymi, srebro, perły, biżuteria z metali szlachetnych z kamieniami syntetycznymi, zegarki złote i pozłacane oraz ekskluzywne opakowania jubilerskie. Firmy oferują również atrakcyjne cenowo produkty na rynek masowy.

logos-test1

Po spotkaniach indywidualnych przewidziany jest lunch.

Organizatorem misji jest Rada Rozwoju Handlu Hongkongu (HKTDC). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy przesłać zgłoszenie na adres email: warsaw.consultant@hktdc.com. Informacji udziela warszawskie biuro HKTDC tel. 22 8300552.