Wakacje z bursztynem

W okresie wakacyjnym właściciele salonów jubilerskich i galerii oraz twórcy biżuterii nie próżnują. Turyści masowo kupują bowiem biżuterię jako pamiątkę z wakacji. Warto wykorzystać ten czas i okazję, jaką stwarza zwiększone zainteresowanie biżuterią, i postarać się wypromować swoją markę biżuteryjną.

pj-2013-08-17

Wraz ze wzrostem temperatury sklepy oferujące biżuterię odnotowują zwiększenie obrotów. Dlatego też w ofercie nie może zabraknąć nie tylko najmodniejszej, ale także oryginalnej i unikatowej biżuterii autorskiej.

pj-2013-08-18


Autorskie kolekcje

Właściciele salonów jubilerskich i galerii z biżuterią powinni w okresie wakacyjnym zadbać, aby w ich asortymencie znajdował się niemal każdy rodzaj biżuterii. Klienci zainteresowani są bowiem kupnem nie tylko pamiątek z wakacji, ale także odważniej patrzą na wszelkie nowości i autorskie kolekcje biżuterii. – W okresie wakacyjnym dużym zainteresowaniem klientów cieszy się biżuteria srebrna wykonana z bursztynu – mówi Damian Parzek, pracownik hurtowni biżuterii Srebro. – Właściciele salonów jubilerskich najczęściej kupują tradycyjną biżuterię z bursztynu – sznurki bursztynu, korale z niego wykonane, srebrne kolczyki i pierścionki, ale także duże wisiory i broszki – dodaje.
salonach [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Karol Kulej