Moda na ozdoby

Wakacje są czasem największego zainteresowania „biżuterią modową”. W butikach w całej Polsce dobrze sprzedają się kolorowe, unikatowe ozdoby. A na rynku pojawia się coraz więcej firm oferujących ten rodzaj biżuterii.

pj-2013-08-15

Klienci chcą posiadać biżuterię, która będzie wpisywała się w najnowsze trendy mody, stąd też poszukiwaną biżuterię można znaleźć zarówno w butikach, jak i w sklepach odzieżowych.

pj-2013-08-16

Trendy w sprzedaży
Na polskim rynku pojawia się coraz więcej miejsc, gdzie można kupić biżuterię modową. Klienci mogą zaopatrzyć się w nią w salonach odzieżowych, dobierając dodatki do swoich zakupów, mogą także kupić biżuterię w wyspecjalizowanych butikach. – Niedroga, biżuteria modowa zyskuje coraz więcej zwolenników – mówi dr Katarzyna Miśkowska, specjalistka ds. marketingu WS BiP. – Polki chcą posiadać modne dodatki, których zakup nie będzie znacznie nadwerężał finansów – dodaje. Podaż na kolorowe ozdob [...]
Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.
Dostęp dla prenumeratorów

Polskiego Jubilera

Użytkownik:
Hasło:
Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata POLSKIEGO JUBILERA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.polskijubiler.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.polskijubiler.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Polskiego Jubilera skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl

Wiktoria Wilk