Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Zamknij to okno informacyjne

Skok stulecia? Mężczyzna ukradł w Cannes biżuterię wartą… 100 mln euro! | Polski Jubiler


Skok stulecia? Mężczyzna ukradł w Cannes biżuterię wartą… 100 mln euro!

Zamaskowany i uzbrojony mężczyzna skradł z wystawy biżuterii w Hotelu Carlton w Cannes biżuterię, której wartość prokuratura oszacowała na 103 mln euro (ok. 430 mld złotych). Tuż po napadzie, do którego doszło 28 lipca, wartość skradzionej biżuterii szacowano na 40 mln euro.

Mężczyzna dokonał kradzieży bardzo sprawnie - wszedł do hotelu przez drzwi, które powinny były być zamknięte i, nie niepokojony przez nikogo, błyskawicznie zapakował do torby biżuterię z wystawy i uciekł z miejsca kradzieży. Jeśli potwierdzą się wyliczenia, zgodnie z którymi skradziona biżuteria była warta 103 mln euro, będzie to największa kradzież biżuterii w historii.

Czytaj więcej na wprost.pl